RÜHMATUNDIDEPLAAN

2017/2018 ÕPPEAASTA 

ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE LAUPÄEV
17 klass 17 klass 17 klass 17 klass 17 klass 17 klass
Galina Borodulina Galina Kuznetsova Elena Synkova Galina Borodulina Svetlana Gorjušina
14.00-14.45 VII Solf 13.15-14.00 Vokaal
14.00-14.45  II Solf 14.00-14.45  II Solf 14.00-14.45 Vokaal
14.50-15.35  II Solf 14.50-15.35  II Solf 14.50-15.35
15.40-16.25  VI Solf Svetlana Gorjušina 15.40-16.25  VI Solf 15.40-16.25  Vokaal
16.30-17.15  II Solf 16.30-17.15  Poistekoor 16.30-17.15 IV Muuslugu 16.30-17.15  II Solf 16.30-17.15  Poistekoor
17.20-18.05  II Solf 17.20-18.05  V Solf 17.20-18.05 IV Muuslugu 17.20-18.05  II Solf 17.20-18.05  V Solf
18.10-18.55  VI Solf 18.10-18.55  VII Muuslugu 18.10-18.55  VI Solf 18.10-18.55  V Muuslugu  
19.00-19.45  VII Muuslugu 19.00-20.00  I Solf
18 klass 18 klass 18 klass 18 klass 18 klass 18 klass
Galina Borodulina Olga Krasilnikova Galina Kuznetsova Galina Borodulina
14.15-15.00 I Solf 14.00-14.45  VII Solf 14,15-15.00 I Solf
Elena Synkova 15.45-16.30 I Solf   Elena Synkova 15.45-16.30 I Solf
15.40-16.25 IV Solf 16.35-17.10 I Solf 16.30-17.15 VI Muuslugu 15.40-16.25 IV Solf 16.35-17.10 I Solf
Olga Krasilnikova 17.20-18.05 III Muuslugu 17.20-18.05 IV Solf Olga Krasilnikova
17.20-18.05 IV Solf 17.20-18.05  II Solf 18.15-19.00 VI Muuslugu   17.20-18.05  II Solf
18.10-18.55 VIII Solf 18.10-18.55 VIII Solf  
Kooriklass
(I korr.)
Kooriklass
(I korr.)
Kooriklass
(I korr.)
 Kooriklass
(I korr.)
Kooriklass
(I korr.)
Kooriklass
(I korr.)
Mihhail Gorjušin Mihhail Gorjušin Mihhail Gorjušin Mihhail Gorjušin
14.00-14.45  I Koor 14.00-14.45 Vokaal
14.50-15.35 II, III Koor 14.50-15.35 Vokaal
15.40-16.25 II, III Koor 15.40-16.25  IV-VI Koor 15.40-16.25 I  Üldkoor 15.40-16.25 Vokaal
16.30-17.15  I Koor 16.30-17.15  Poistekoor 16.30-17.15 II, III Üldkoor 16.30-17.15 Poistekoor
Galina Kuznetsova 17.20-18.05 IV-VI Koor 17.20-18.30 IV-VIIIÜldkoor Galina Kuznetsova 17.20-18.05 Vokaal
17.30-18.15 VII Solf 18.10-18.55 IV-VI Koor 17.30-18.15 VII Solf 18.10- 18.55 Vokaal
18.30-19.15 VII Solf 19.00-19.45  VII-VIII Koor 18.30-19.15 VII Solf 19.00-19.45 Vokaalansamblid
Saal Saal Saal Saal Saal Saal
Toivo Unt Toivo Unt
17.20 – 20.30 Pop-jazzmuusikaosakond 18.00 – 19.30 Pop-jazzmuusikaosakond