RÜHMATUNDIDEPLAAN

2015/2016 ÕPPEAASTA

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE

LAUPÄEV

17 klass

17 klass 17 klass 17 klass 17 klass

17 klass

Galina Brodulina

Elena Synkova

Svetlana Gorjušina

Galina Borodulina

Elena Synkova

14.50-15.35 IV Solf 14.50-15.35 II Solf 14.50-15.35 V Muus 14.50-15.35 IV Solf 14.50-15.35 II Solf
15.40-16.25 IV Solf 15.40-16.25 II Solf 15.40-16.25 III Muus 15.40-16.25 IV Solf 15.40-16.25 II Solf
16.30-17.15 VII Solf Galina Kuznetsova 16.30-17.15 V Muus 16.30-17.15 VII Solf Galina Kuznetsova
17.20-18.05 IV Solf 16.40-17.25 V Solf 17.20-18.05 V Muus 17.20-18.05 IV Solf 16.40-17.25 V Solf
18.10-18.55 VII Solf 17.30-18.15 V Solf Elena Synkova 18.10-18.55 VII Solf 17.30-18.15 V Solf
18.20-19.05 V Solf

 

18-15-19.25 II Solf

 

18.20-19.05 V Solf

 

18 klass

18 klass 18 klass 18 klass 18 klass

18 klass

Olga Krasilnikova

Svetlana Gorjušina

Olga Krasilnikova

Olga Krasilnikova

Svetlana Gorjušina

14.00-14.45 III Solf 14.00-14.45 III Solf
14.50-15.35 I Solf 14.50-15.35 14.50-15.35 I Solf 14.50-15.35
15.40-16.25 I Solf 15.40-16.25 VI Solf 15.40-16.25 IV Muus 15.40-16.25 I Solf 15.40-16.25 VI Solf
16.30-17.15 VI Muus 16.30-17.15 VI Solf 16.30-17.15 IV Muus 16.30-17.15 VIII Solf 16.30-17.15 VI Solf
17.20-18.05 VI Muus 17.20-18.05 III Solf 17.20-18.05 VII Muus 17.20-18.05 VIII Solf 17.20-18.05 III Solf
18.10-18.55 Poistekoor üld 18.15-19.00 VII Muus 18.10-18.55 Poistekoor (Disk)
19.00-19.45 VI Solf 19.00-19.45 Poistekoor (Alt)

 

saal

saal saal saal saal saal

Mihhail Gorjušin

Mihhail Gorjušin

Mihhail Gorjušin

Toivo Unt

Mihhail Gorjušin

Liudmila Tkachenko

14.00-14.45 I, II Koor 14.00-14.45 Vokaal

 

14.00-14.45 Vokaal 14.00-14.45 Vokaal
14.50-15.35 III, IV Koor Sopr

 

14.50-15.35 II, III Poistekoor 14.50-15.35 Vokaal 14.50-15.35 II, III Poistekoor 11.00-12.30 Rahvapilliorkester
15.40-16.25 III, IV Koor Alt 15.40-16.25 V, VI Sopr I 15.40-16.25 I Üldkoor 15.40-16.25 Vokaal
16.30-17.15 I, II Koor 16.30-17.15 V, VI Sopr II 16.30-17.15 II, III, IV Üldkoor 16.30-17.15 Vokaal Mihhail Gorjušin
17.30 Pop-jazzosakond 17.20-18.05 V, VI Alt

 

17.20-18.30 V, VI, VII Üldkoor 17.20-18.05 Vokaal 13.00 — Kammerkoor „Vaimustus“
18.10-18.55 Noormeestekoor 18.00 Pop-jazzosakond 18.10-18.55 Noormeestekoor
19.00-19.45 VI, VII Koor 19.00- 19.55 Vokaalansamblid