Rühmatundideplaan

Sillamäe Musikakool

Esmaspäev

Tunniplaan

17 klass

Õp. Galina Borodulina

14:50-15:35

III Solf

17 klass

Õp. Galina Borodulina

15:40-16:25

IV Solf

17 klass

Õp. Galina Borodulina

16:30-17:15

I Solf

17 klass

Õp. Galina Borodulina

17:20-18:05

III Solf

17 klass

Õp. Galina Borodulina

18:10-18:55

IV Solf

18 klass

Õp. Elena Synkova

17:20-18:05

VI Solf

Kooriklass

Õp. Galina Kuznetsova

16:30-17:15

II Solf

Kooriklass

Õp. Galina Kuznetsova

17:20-18:05

II Solf

Teisipäev

Tunniplaan

17 klass

Õp. Galina Borodulina

16:30-17:15

I Solf

17 klass

Õp. Galina Borodulina

17:20-18:30

I Solf

18 klass

Õp. Olga Krasilnikova

17:20-18:05

V Solf

18 klass

Õp. Olga Krasilnikova

18:10-18:55

VII Solf

18 klass

Õp. Olga Krasilnikova

19:00-19:45

VII Solf

Saal

Õp. Svetlana Voitenko

14:00-14:45

I Koor

Saal

Õp. Svetlana Voitenko

14:50-15:35

II-III Koor

Saal

Õp. Svetlana Voitenko

15:40-16:25

II-III Koor

Saal

Õp. Svetlana Voitenko

16:30-17:15

IV-V Koor

Saal

Õp.Svetlana Voitenko

17:20-18:05

I Koor

Saal

Õp. Svetlana Voitenko

18:10-18:55

Poistekoor

Saal

Õp. Svetlana Voitenko

19:00-19:45

V-VIII Koor

Kolmapäev

Tunniplaan

17 klass

Õp. Elena Synkova

17:20-18:05

VI Muusikalugu

18 klass

Õp.Olga Krasilnikova

17:20-18:05

V Muusikalugu

18 klass

Õp. Olga Krasilnikova

18:10-18:55

VII Muusikalugu

Kooriklass

Õp. Jekaterina Sergejeva

14:15-15:00

IV Muusikalugu

Kooriklass

Õp. Jekaterina Sergejeva

16:30-17:15

IV Muuslugu

Kooriklass

Õp. Jekaterina Sergejeva

17:20-18:05

Muusikasse rõõmuga

Saal

Õp. Alexander Saveliev

15:40-16:25

Puhkpilliorkester

Saal

Õp. Alexander Saveliev

16:30-17:15

Puhkpilliorkester

Saal

Õp. Sergei Martšenko

18:30-20.00

Kitarriansambel

Neljapäev

Tunniplaan

17 klass

Õp. Galina Borodulina

16:30-17:15

I Solf

18 klass

Õp. Elena Synkova

17:20-18:05

VI Solf

Kooriklass

Õp. Galina Kuznetsova

16:30-17:15

II Solf

Kooriklass

Õp. Galina Kuznetsova

17:20-18:05

II Solf

Saal

Õp. Svetlana Voitenko

14:00-14:45

Vokaal

Saal

Õp. Svetlana Voitenko

14:50-15:35

Vokaal

Saal

Õp. Svetlana Voitenko

15:40-16:25

II-III Solf

Saal

Õp. Svetlana Voitenko

16:30-17:15

IV-V Koor

Saal

Õp. Svetlana Voitenko

17:20-18:05

I Koor

Saal

Õp. Svetlana Voitenko

18:10-18:55

Poistekoor

Saal

Õp. Svetlana Voitenko

19:00-19:45

V-VIII Koor

Saal

Õp. Svetlana Voitenko

19:45-20:30

Vokaal

Reede

Tunniplaan

17 klass

Õp. Galina Borodulina

14:00-14:45

I Solf

17 klass

Õp. Galina Borodulina

14:50-15:35

III Solf

17 klass

Õp. Galina Borodulina

15:40-16:25

IV Solf

17 klass

Õp. Galina Borodulina

16:30-17:15

I Solf

17 klass

Õp. Galina Borodulina

17:20-18:05

III Solf

17 klass

Õp. Galina Borodulina

18:10-18:55

IV Solf

18 klass

Õp. Olga Krasilnikova

17:20-18:05

V Solf

18 klass

Õp. Olga Krasilnikova

18:10-18:55

VII Solf

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Kontakt

Me pole praegu kohal. Kuid võite meile sõnumi saata ja me võtame teiega ühendust.

Sending

©2019 Sillamäe Muusikakool Teel Tulevikku

Log in with your credentials

Forgot your details?

Tööribale